Izzó spray kakaóvajból készített színpermet, amely selymes hatást biztosít. A tárgyat minden hideg felületen kell spray-elni, például fagylalt, pralina, hab és csokoládé esetén, hogy a kakaóvaj kristályosodjon és a kívánt hatást létrehozza.
A csomag a következőket tartalmazza: 400 ml
kakaóvaj
| Allergének | Tej, Kén-dioxid és szulfitok, Szója |
| Energiaérték kJ | 3014 kj |
| Energiaérték kcal | 720,2 kcal |
| Zsírok | 80 g |
| - ebből telített zsírsavak | 49 g |
| Szénhidrátok | 0 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Olaszország
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Permetező ételszínezők - bársonyos |
| Bársonyos hatású spray torták bevonásához és tartelettek díszítéséhez | |
| Gyártó | Martellato |
| EAN | 2700001233701 |
| Termékszám | 40LCV005 |